| Boyut | 36x21x1.8cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1100g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | gelenek |
| Boyut | 51,5*20,5*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2600g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boyut | 21.3*14.5*4.3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 500g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Şartname | 13,5*13,5*2 cm,200g |
|---|---|
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2000g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 35*15*3,5 cm 19*15*1,8 cm 25*15*1,5 cm 25*15*3,5 cm 31,5*17,5*1,8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1500g 400g 550g 1000g 800g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | SAP jeli |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 20*12*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 8.2*2cm,7.5*2.5cm,6.4*1.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 90g,90g,50g |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boyut | 20*12*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | SAP CMC PCM'si |
| Renkler | Beyaz mavi |
| Boyut | 17.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450g |
| Dış Malzeme | Güvenli HDPE katı plastik |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |