| Boy | 21,7*15,8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 550g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 17,5*9*3,5 cm / 19*8*2 cm /16,5*7,4*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 500ml / 350ml / 200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma SAP jeli |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 15*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 19*7*1cm veya özel |
|---|---|
| Ağırlık | 100 g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 19*7*1cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | 200ml Kapasite Tekrar Kullanılabilir Dondurucu Soğutucu Torba Dondurma Paketi Bpa Ücretsiz Gıda Sını |
|---|---|
| Boyut | 17,8*12,2*1,4 cm |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | - Evet. |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Boyut | 10*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gram |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boyut | 18,5*17,5*1,2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 260g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 16,5*9,7*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyutu | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
|---|---|
| Ağırlık | 380g |
| dış Malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |