| Boyutu | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
|---|---|
| Ağırlık | 380g |
| dış Malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Ürün adı | Dondurulmuş Gıdalar İçin Toksik Olmayan Soğuk Zincir Ötektik Soğuk Tabaklar Yeniden Kullanılabilir B |
|---|---|
| Boyut | 26.8*3.8cm,1500ml |
| Tip | termal |
| kullanım | yemek,meyve,soğuk yemekler |
| Dış malzeme | HDPE |
| Ürün adı | Serin Öğle Yemeği Çantası İçin Gıda Sınıfı Sert HDPE Plastik Soğutucu Buz Paketleri |
|---|---|
| Boyut | 16*16*1.4 cm |
| Kapasite | 350ML |
| Dış malzeme | BPA içermeyen hdpe plastik |
| İç malzeme | SAP |
| Boyutu | 18 * 9.5 * 2.8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | Soğutma jeli |
| Renk | Mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boyut | 14.5*11.5*4.8 cm |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 15*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | Yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| sıvı içinde | renkli jel içeren beyaz kap |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Ürün adı | FDA sertifikası ile taze tutmak dondurucu süt soğutucu tuğla plastik buz kutusu |
|---|---|
| Boyut | 20.5*10*5.5 cm |
| Kapasite | 600ml |
| Dış malzeme | HDPE |
| İç malzeme | soğutma tozu |
| Boyut | 18*9.5*2.8cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuklu plastik, BPA içermez |
| sıvı içinde | Soğutma jeli - SAP CMC veya PCM |
| Renkler | Beyaz |
| Boyutu | 12.3 * 5.9 * 3,4 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 175g |
| Dış malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | customizd olabilir |