| Boyut | 14.5*11.5*4.8 cm |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | Pudra |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 14.5*11.5*4.8 cm |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 150g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boyut | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 150g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Ürün adı | Soğutucular İçin İki Delikli Yeniden Kullanılabilir Buz Paketleri, Öğle Yemeği Kutusu İçin Toksik Ol |
|---|---|
| BOYUT | 17,8*12,2*1,2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | Evet |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün adı | Gıda Anne Sütü Soğuk Paket Soğuk Torba Buz Paketleri Plastik Naylon Yeniden Kullanılabilir |
|---|---|
| Boyut | 18.6*10.3cm,22.5*13.5cm |
| Kapasite | 250ml,500ml |
| Dış malzeme | naylon pe |
| İç malzeme | PCM |
| Boyut | 25*20*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 800g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | toksik olmayan soğutucu |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 19.5*13*4 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 430g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | PCM |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Dış ölçü | 15 * 15 * 14cm |
|---|---|
| iç boyutu | 14 * 14 * 12 cm |
| Aksesuarlar | Anne sütü buz tuğlası |
| Buz tuğla dış malzemesi | Food Grade HDPE |
| Buz tuğlasının iç malzemesi | Soğutma jeli |
| Boyut | Kişiselleştirilebilir |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma tozu |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |