| Boyut | 16,5*10,2*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 18*14*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boy | 8.2*2cm,7.5*2.5cm,6.4*1.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 90g,90g,50g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | kırmızı |
| Boyut | 18*9.5*2.8cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 8.2*2cm,7.5*2.5cm,6.4*1.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 90g,90g,50g |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boyut | 16*9.4*3.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | PCM |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boy | 8.2*2cm,7.5*2.5cm,6.4*1.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 90g,90g,50g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | kırmızı |
| Boyut | 10*10*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 160g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | özelleştirilebilir |
| Boyutu | 15 * 10 * 1 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gr |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP soğutma sıvısı |
| Renkler | Beyaz, mavi |
| Boyut | 16,5*9,7*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |