| Boyut | 16,5*9*3,5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma sıvısı |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 15*9*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 230g |
| Dış Malzeme | Yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 25*20*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 800g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | toksik olmayan soğutucu |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 25*20*1cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma sıvısı |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |
| Ürün adı | İçecek soğutması için Gıda Onaylı HDPE plastik su soğutucusunu özelleştirin |
|---|---|
| Boyut | 18.5*11.7*3.3 cm |
| Kapasite | 600ml |
| renk | Kişiselleştirilebilir |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| Boyutu | 17.2 * 10.5 * 1 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 150G |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| İç likit | SAP |
| Renkler | Mavi, özelleştirilebilir |
| Boyutu | Çap: 2.5cm Uzunluk: 20cm |
|---|---|
| Ağırlık | 80 g / adet |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP CMC |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Ürün adı | Taze Gıda İçin Taşınabilir Yeniden Kullanılabilir Naylon Soğutucu PCM Jel Buz Paketleri |
|---|---|
| boyut | 18.6 * 10.3cm, 22.5 * 13.5cm |
| Kapasite | 250 mi, 500 mi |
| Dış Malzeme | Naylon PE |
| İç malzeme | PCM |
| Ürün Adı | Tıp için 2C - 8C Dayanıklı Yüksek Verimli Dondurulmuş Tıbbi Jel Buz Paketi Soğutucu |
|---|---|
| Boyut | 18.6*10.3cm,22.5*13.5cm |
| Kapasite | 250ml,500ml |
| Dış Malzeme | Naylon PE |
| iç malzeme | PCM |
| Boyut | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Kapasite | 600ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu plastik |
| İç sıvı | SAP - Süper emici polimer |
| Türü | Süt şişesi kutularını soğuk tutun |