| Boyut | 30*30*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1300g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 30*30*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1300g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| boyut | 30 * 30 * 2cm |
|---|---|
| ağırlık | 1300g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| boyut | 19*7*1 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gram |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 19*7*1 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gram |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Hayranları için sert plastik kabuk jel buz paketi |
|---|---|
| Boy | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Ağırlık | 400g |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Ürün Adı | Gıda ve ilaç taşımacılığı için çevre dostu HDPE malzemesi ile 1500ml PCM Buz Paketi |
|---|---|
| Boyut | 290*250*30mm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 1500ml |
| Dış Malzeme | sert HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC/PCM |
| boyut | 32 * 32 * 2cm |
|---|---|
| ağırlık | 1400 gr |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Boyut | 32*32*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1400g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| boyut | 32 * 32 * 2cm |
|---|---|
| ağırlık | 1400 gr |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |