| Boyut | 24,5*24,5*2,5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1038 g |
| Dış Malzeme | plastik HDPE |
| sıvı içinde | soğutma sıvısı |
| Renkler | mavi jelli beyaz kap, Ayrıca özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Yüksek kaliteli 52*18*2 cm büyük soğutucu buz soğutma paketi plastik buzdolabı için |
|---|---|
| Boyut | 52*18*2cm |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi |
| Boyut | 20*2.5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 80g |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boyut | 10*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gram |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boy | 15*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 17.5*11.5*1 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 180g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi, özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Tekrar kullanılabilir sert tip soğutucu torbalar buz paketleri plastik gel dondurucu bloklar gıda de |
|---|---|
| Boyut | 16,5*7,4*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | PE Plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC/PCM |
| Boyut | 38.5*20*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1200G |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | SAP CMC PCM'si |
| Renkler | Mavi |
| Ürün adı | Plastik Gıda Sınıfı Dondurucu Yuvarlak Bira Tutacağı Soğutucu Çanta İçin Jel Buz Tuğla Paketi |
|---|---|
| boyut | 8,8 * 2cm, 100ml |
| Çevre dostu | Evet |
| OEM | Evet |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Boyut | 15*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | Yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| sıvı içinde | renkli jel içeren beyaz kap |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |