| Ürün Adı | Ayrıca iki boş şişeyi birleştirmeyi denedim |
|---|---|
| Boyut | 23,5*6*3cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 330ml |
| Dış Malzeme | sert HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC/PCM |
| Boyut | 15*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renkler | Beyaz Kırmızı Sarı Mavi |
| Boyutu | 6.4 * 1.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 45 g / adet |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyut | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 130 gr / adet |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Ürün adı | OEM / ODM Gıda Sınıfı Bento Buzlu Öğle Soğutucuları Çocuklar İçin Ultra İnce Buz Paketleri |
|---|---|
| Boyut | 17,2*10,5*1cm |
| Kapasite | 150ml |
| Dış Malzeme | yeniden kullanılabilir HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP veya CMC veya PCM |
| Boyutu | 13,5 * 13,5 * 2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200 g / adet |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP CMC |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyut | 30*20*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuklu plastik, BPA içermez |
| sıvı içinde | Soğutma jeli, toksik olmayan |
| Renkler | Beyaz |
| Dış ölçü | 15 * 15 * 14cm |
|---|---|
| iç boyutu | 14 * 14 * 12 cm |
| Aksesuarlar | Dalga şekli soğutucu paketi |
| Buz paketi için boyutu | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
| Türü | Süt şişesi kutularını soğuk tutun |
| Dış ölçü | 15 * 15 * 14cm |
|---|---|
| iç boyutu | 14 * 14 * 12 cm |
| Aksesuarlar | Dalga şekli soğutucu paketi |
| Buz paketi için boyutu | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
| Türü | Süt şişesi kutularını soğuk tutun |
| Dış boyut | 15*15*14cm |
|---|---|
| İç ölçü | 14*14*12cm |
| Aksesuarlar | Dalga şekli soğutucu paketi |
| Buz paketi için boyut | 14,5*11,5*4,8 cm |
| Tip | Süt şişesi kutularını soğuk tutun |