| Boyut | 19*12*2cm |
|---|---|
| Kapasite | 270ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | termal |
| Boyut | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP sıvısının soğutulması |
| Renkler | Beyaz mavi |
| Boyut | 18,3*11,2*1,6cm |
|---|---|
| Ağırlık | 320ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma SAP jeli |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Soğutucu, Öğle Yemeği Çantaları, Soğutucu Sırt Çantaları için Yeniden Kullanılabilir Uzun Ömürlü Soğ |
|---|---|
| Boyut | 22.5*13.5 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| Kapasite | 500ml |
| Dış malzeme | HDPE |
| Boyut | 18,3*11,2*1,6cm |
|---|---|
| Ağırlık | 320ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma SAP jeli |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 19*7*1cm |
|---|---|
| Kapasite | 100ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | termal |
| Boyut | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | Pudra |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | Özelleştirilebilir |
| Boyut | 18*18*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma sıvısı |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 21*11,6*3,8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 600g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma sıvısı |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyutu | 14.3 * 7.7 * olanağı sağlayan 3,8 cm'lik |
|---|---|
| Ağırlık | 280g |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP CMC |
| Renkler | mavi |