| Boyut | 22*14*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 500 g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma sıvısı |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2000g |
| Dış Malzeme | plastik HDPE |
| sıvı içinde | soğutma sıvısı |
| Renkler | beyaz, mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2000g |
| Dış Malzeme | plastik HDPE |
| sıvı içinde | soğutma sıvısı |
| Renkler | beyaz, mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 36*21*1,8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1100g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuklu plastik, BPA içermez |
| sıvı içinde | Soğutma jeli, toksik olmayan |
| Renkler | Beyaz |
| Boyutu | 15 * 10 * 2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200 g / adet |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP CMC |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyutu | 17.8 * 12.2 * 1.2cm |
|---|---|
| Kapasite | 200ml |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuklu |
| Liqulid İçinde | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | Termal |
| Boyut | 20*18*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 800g |
| Dış Malzeme | plastik HDPE |
| sıvı içinde | soğutma sıvısı |
| Renkler | beyaz, mavi, özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Mavi Taşınabilir Soğutucu Çanta Buz Paketi Yeniden Kullanılabilir Donabilir Jel Soğuk Paketleri |
|---|---|
| Boyut | 16,5*10*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP |
| Boyut | 17,5*9*3,5 cm / 19*8*2 cm /16,5*7,4*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 500ml / 350ml / 200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma SAP jeli |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Ürün adı | FDA sertifikası ile taze tutmak dondurucu süt soğutucu tuğla plastik buz kutusu |
|---|---|
| Boyut | 20.5*10*5.5 cm |
| Kapasite | 600ml |
| Dış malzeme | HDPE |
| İç malzeme | soğutma tozu |