| Boyut | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boyut | Çap:2.5cm Uzunluk:20cm |
|---|---|
| Ağırlık | 80 gr / adet |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyutu | 15 * 10 * 2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200 gr |
| dış Malzeme | HDPE Plastik |
| İç malzeme | Jel |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 15*10*2cm/adet |
|---|---|
| Ağırlık | 200 gr / adet |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyutu | 13,5 * 13,5 * 2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200 g / adet |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP CMC |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Ağırlık | 100 g |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | kırmızı, özelleştirilmiş |
| Sertifikalar | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Boyut | 16,5*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 10*5,8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | mavi, kırmızı, pembe, mor, özelleştirilmiş |
| Boyut | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2000g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyutu | 15 * 10 * 2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200 gr |
| dış Malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | özelleştirilmiş |