| Boyut | 8.2*2cm,7.5*2.5cm,6.4*1.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 90g,90g,50g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boyut | 8*7.5*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 70g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 15*9*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 230g |
| Dış Malzeme | Yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 17,5*4*7cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400 gr |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma SAP jeli |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Öğle Yemeği Kutuları, Öğle Yemeği Çantaları için Soğuk Soğutucular İnce Yeniden Kullanılabilir Jel B |
|---|---|
| boyut | 13.3*12.7*1.3 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 160 ml |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | SAP/CMC |
| Ürün adı | Fit & taze serin soğutucular ince öğle yemeği buz paketleri |
|---|---|
| Malzeme | Jel soğutma sıvısı ile HDPE plastik |
| Boyut | 12.2*12.2*1.2 cm |
| Ağırlık | 130g |
| Renk | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 8*7.5*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 70g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 16,5*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Ürün Adı | Soğutucular Sıkı Tekrar Kullanılabilir Gel Küçük Soğutma Çantası Yemek Kutusu, Yemek Çantası Buz Pak |
|---|---|
| Boyut | 13,3*12,7*1,3 cm |
| Kapasite | 160ml |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC |
| Ürün adı | Sağlık Gıda Sınıfı Güzel Yeniden Kullanılabilir Çocuklar Buz Paketi Hayvan Şekli Küçük Buz Blokları |
|---|---|
| Boyut | 18*2.5cm,210ml |
| Çevre Dostu | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | BPA içermeyen hdpe plastik |