| Ürün Adı | 250 ml 2C - 8C PCM Yumuşak Gel Buz Paketi Vaksinli İnsülin Taşımacılığı İçin |
|---|---|
| Boyut | 18.6*10.3cm,22.5*13.5cm |
| Kapasite | 250ml,500ml |
| Dış Malzeme | Naylon PE |
| iç malzeme | PCM |
| Ürün adı | Doğrudan Dondurma Paketi Soğutma Buz Tuğlası Ötektik Soğuk Plakalar Taşınabilir Soğutma Bloğu |
|---|---|
| Boyut | 21,7*15,8*2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 550ml |
| Dış Malzeme | PE Plastik |
| iç malzeme | SAP |
| Boyutu | 12.2 * 12.2 * 1.2cm / adet |
|---|---|
| Ağırlık | 130 g / adet |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP soğutma jeli |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyut | 16*16*1cm |
|---|---|
| Kapasite | 350ML |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Tip | termal |
| Boyut | 26*26*2.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1300g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renkler | kırmızı / mavi / sarı / pembe / Mor |
| Ürün Adı | Dondurulmuş Dondurma İçin Yeniden Kullanılabilir Ötektik Soğuk Tabaklar Büyük Dondurucu Blokları |
|---|---|
| Boyut | 20*18*3 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 800ml |
| Dış Malzeme | PE Plastik |
| iç malzeme | SAP |
| Boyut | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boy | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 130 gr / adet |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyut | 7*7*1,4 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 45g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer, Karboksil metil Selüloz |
| Renkler | mavi, kırmızı, pembe, özelleştirilmiş |
| Boyutu | 17.5 * 4 * 7cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400 G |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| İç likit | Soğutma SAP jel |
| Renkler | Mavi, özelleştirilebilir |