| Ürün adı | 200ML Yeniden Kullanılabilir Dondurucu Paketleri Bpa Ücretsiz Soğuk Buz Paketleri Gıda Sınıfı |
|---|---|
| boyut | 17.8 * 12.2 * 1.4cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | Evet |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün adı | Soğutucu Torbalar için HDPE SAP Malzeme Su Dolgulu Buz Paketleri |
|---|---|
| Boyut | 18*10.5*3 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| Kapasite | 450 mL |
| Dış malzeme | HDPE |
| Boy | 14,5*11,5*4,8 cm veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kapasite | 380ml |
| Tip | termal |
| Renk | KIRMIZI MAVİ SARI |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün Adı | Dış mekan etkinlikleri için soğutma jeli olan taşınabilir HDPE bira tutucu soğutucu |
|---|---|
| Boyut | 5.8*2.4cm,60ml |
| Türü | yalıtımlı |
| Kullanımı | Bira |
| Malzeme | HDPE+soğutma jeli SAP |
| Ürün Adı | Dondurulmuş Dondurma İçin Yeniden Kullanılabilir Ötektik Soğuk Tabaklar Büyük Dondurucu Blokları |
|---|---|
| Boyut | 20*18*3 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 800ml |
| Dış Malzeme | PE Plastik |
| iç malzeme | SAP |
| Ürün adı | Gıda uzun süre nakliye için plastik ötektik soğuk plakalar buz tuğla |
|---|---|
| Boyut | 16.3*9.5*3.8 cm |
| Kapasite | 400ML |
| Dış malzeme | BPA içermeyen hdpe plastik |
| İç malzeme | Süper emici polimer |
| Ürün adı | Öğle yemeği kutusu için sıcak soğuk sert kabuk hdpe plastik hayvan şekli sevimli dondurucu soğutucu |
|---|---|
| Boyut | 16*2.7cm,300ml |
| Çevre Dostu | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| Ürün Adı | Taşınabilir Tekrar Kullanılabilir Bira Sahibi Soğutucu Buz Tuğla 90Ml Süper Absorbent Polimer |
|---|---|
| Boyut | 20*2.5cm veya özelleştirilmiş |
| Çevre dostu | - Evet. |
| OEM | - Evet. |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Boyut | 19*12*2cm |
|---|---|
| Kapasite | 270ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | termal |
| Ürün adı | Meyve ve Yiyecekleri Soğutmak İçin Çevre Dostu 1200ml Soğutucu Ötektik Soğuk Tabaklar |
|---|---|
| Boy | 30,8*18,5*4,5cm,1200ml |
| Tip | termal |
| Kullanım | yemek, meyve |
| Dış Malzeme | HDPE |