| Ürün Adı | Çeşitli Uygulamalarla PCM Faz Değişim Malzemesi Yeniden Kullanılabilir Ötektik Soğuk Plaka |
|---|---|
| Boyut | 24.5*24.5*2.5cm veya özel |
| Kapasite | 1200ml |
| Dış Malzeme | sert HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC/PCM |
| Ürün adı | Enjekte Su Anne Sütü Çıkarılabilir HDPE Sert Plastik Buz Soğutucu Paketi |
|---|---|
| boyut | 20,5 * 10 * 5,5 cm |
| Kapasite | 600ml |
| Dış Malzeme | HDPE |
| İç malzeme | soğutma tozu |
| Ürün adı | Çanta çeşitleri için taşıma 100ml yuvarlak plastik buz kutusu bira soğutucu tutucu jel paketi |
|---|---|
| boyut | 8,8 * 2cm, 100ml |
| tip | termal |
| kullanım | Gıda |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün Adı | Soğuk çanta Öğle Yemeği Buz Paketleri, soğutucu çantalar için Dondurucu jel Paketi, öğle yemeği kutu |
|---|---|
| Boyut | 125x125x12mm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 160ml |
| Dış Malzeme | sert HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC/PCM |
| Ürün adı | İçecek ve bira soğutucu için gıda sınıfı yeniden kullanılabilir silindir buz sopa bira tutucu soğutu |
|---|---|
| Boyut | 20*2.5cm veya özelleştirilmiş |
| çevre dostu | Evet |
| HS Kodu | 3824999999 |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün Adı | Dondurulabilir buz tuğlaları soğutucu torba öğle yemeği için buz torbaları termal torba |
|---|---|
| Boyut | 16.5*8.8*1.5cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | SAP |
| Ürün adı | BPA içermeyen serin çanta jel buz paketleri termal çanta için sap soğutma jeli ile soğutucu tuğla |
|---|---|
| Boyut | 16.5*8.8*1.5 cm |
| Kapasite | 200ml |
| Dış malzeme | BPA içermeyen yeniden kullanılabilir hdpe plastik |
| İç malzeme | SAP soğutma jeli |
| Ürün Adı | BPA İçermeyen Gıda Saklama Uzun Ömürlü Buz Paketleri Soğuk Çanta Buz Tuğlaları SAP İç Malzemesi |
|---|---|
| Boyut | 16*16*1.4cm |
| Kapasite | 350ML |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| iç malzeme | SAP veya CMC |
| Ürün adı | Toksik Olmayan Plastik Gıda Sınıfı Bira Tutucu Soğutucu SAP / CMC İç Malzeme |
|---|---|
| Boy | 7.5*2.5cm veya özelleştirilmiş |
| çevre dostu | Evet |
| OEM | Evet |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün adı | Taşınabilir Gıda Depolama Şarap Şişesi Bira Tutucu Soğutucu Buz Küpü Çevre Dostu |
|---|---|
| Boyut | 7.5*2.5cm,80ml |
| çevre dostu | EVET |
| OEM | EVET |
| Dış Malzeme | HDPE |