| Ürün adı | Taşıma 100 ml yuvarlak plastik buz kutusu bira soğutucu tutucu jel paketi çeşitleri için |
|---|---|
| Boy | 8.8*2cm,100ml |
| Tip | termal |
| Kullanım | Gıda |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün adı | 210G Taşınabilir Sevimli Küçük Yeniden Kullanılabilir Jel Buz Paketleri Hdpe Çocuk Buz Paketi |
|---|---|
| Boyut | 18*2.5 cm |
| Çevre Dostu | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | BPA içermeyen hdpe plastik |
| Ürün adı | Mini buzluk çanta kutusu dondurucu sevimli ayak pedi şekli dondurulmuş gıda ve şarap için buz paketl |
|---|---|
| Boyut | 14*7.5*1 cm |
| Kapasite | 90ml |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Malzeme | HDPE+SAP |
| Tip | Vakum soğutucu kutusu |
|---|---|
| EPP kutusu için dış boyut | 36*22*25cm |
| EPP kutusu için iç boyut | 47*31*36.5cm |
| EPP kutusu için kapasite | 19.8L |
| Dış Malzeme | oxford kumaş |
| Ürün adı | Meyve ve Yiyecekleri Soğutmak İçin Çevre Dostu 1200ml Soğutucu Ötektik Soğuk Tabaklar |
|---|---|
| Boy | 30,8*18,5*4,5cm,1200ml |
| Tip | termal |
| Kullanım | yemek, meyve |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün Adı | 200ml Kapasite Tekrar Kullanılabilir Dondurucu Soğutucu Torba Dondurma Paketi Bpa Ücretsiz Gıda Sını |
|---|---|
| Boyut | 17,8*12,2*1,4 cm |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | - Evet. |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün Adı | 250 ml 2C - 8C PCM Yumuşak Gel Buz Paketi Vaksinli İnsülin Taşımacılığı İçin |
|---|---|
| Boyut | 18.6*10.3cm,22.5*13.5cm |
| Kapasite | 250ml,500ml |
| Dış Malzeme | Naylon PE |
| iç malzeme | PCM |
| Tip | Vakum soğutucu kutusu |
|---|---|
| EPP kutusu için dış boyut | 36*22*25 cm |
| EPP kutusu için boyutlar arası | 47*31*36.5 cm |
| EPP kutusu için kapasite | 19.8L |
| Dış malzeme | Oxford kumaş |
| Ürün adı | 200ML Kapasiteli Yeniden Kullanılabilir Dondurucu Paketleri Bpa İçermeyen Gıda Sınıfı SGS Sertifikal |
|---|---|
| Boyut | 17,8*12,2*1,4 cm |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | Evet |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün adı | Soğutucular İçin 150Ml Mini Renkli Gıda Buz Paketleri Uzun Ömürlü Soğuk Çanta Buz Paketleri |
|---|---|
| BOYUT | 12*7.8*2cm |
| Kapasite | 150ml |
| Dış Malzeme | BPA içermeyen hdpe |
| iç malzeme | SAP |