| Boyut | 18*13*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450g / ADET |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Ürün adı | Katlanabilir ve Taşınabilir Aşı Soğutucu Çanta Omuz çantası |
|---|---|
| Dış boyut | 45.2*31.7*34.3 cm |
| İç Boyut | 37.5*23.5*26.2 cm |
| Kapasite | 24L |
| Ağırlık | 3kg |
| Tip | Vakum soğutucu kutusu |
|---|---|
| EPP kutusu için dış boyut | 58*38*54cm |
| EPP kutusu için iç boyut | 53*30*47cm |
| EPP kutusu için kapasite | 74.7 litre |
| Dış Malzeme | oxford kumaş |
| Ürün adı | Katlanabilir ve Taşınabilir Aşı Soğutucu Çanta Omuz çantası |
|---|---|
| Dış boyut | 45.2*31.7*34.3 cm |
| İç Boyut | 37.5*23.5*26.2 cm |
| Kapasite | 24L |
| Ağırlık | 3kg |
| Ürün adı | Fit & taze serin soğutucular ince öğle yemeği buz paketleri |
|---|---|
| Malzeme | Jel soğutma sıvısı ile HDPE plastik |
| Boyut | 12.2*12.2*1.2 cm |
| Ağırlık | 130g |
| Renk | Kişiselleştirilebilir |
| Ürün Adı | Plastik Buz Paketi, Şarap Rafı içecek soğutması için Dondurucu Jel Paketi |
|---|---|
| Boyut | 21*13.5*1.5 veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 560 ml |
| Dış Malzeme | sert HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC/PCM |
| Ürün adı | Fit & fresh serin soğutucular ince öğle yemeği buz paketleri |
|---|---|
| Malzeme | Jel soğutma sıvısı ile HDPE plastik |
| Boy | 12,2*12,2*1,2cm |
| Ağırlık | 130g |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Yüksek Verimlilikli Tekrar Kullanılabilir Tatlı Buz Paketi Bpa Serbest Kırmızı Elma Şekilli Buz Tuğl |
|---|---|
| Boyut | 10*2cm |
| OEM | - Evet. |
| HS kodu | 3824999999 |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün adı | FDA onaylı yeniden kullanılabilir ultra ince soğutma elemanı soğutucu kutu için plastik buz paketi |
|---|---|
| Boyut | 19*15*1.2cm,260ml |
| GTİP Kodu | 3824999990 |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | SAP veya CMC |
| Ürün adı | Taşınabilir mumya bebek yalıtımlı soğutucu çanta anne sütü saklama çantası 4 şişe için |
|---|---|
| Dış boyut | 15*15*14cm |
| İç Boyut | 14*14*12cm |
| Ağırlık | 400g |
| İçeri | 380ml buz tuğlası |