| Ürün Adı | Fabrika özelleştirmek oxford kumaş malzeme VIP paneli ile tıbbi soğutucu kutuları |
|---|---|
| Dış boyut | 47*31*36.5cm |
| İç Boyut | 36*22*25cm |
| Kapasite | 19.8L |
| Ağırlık | 3kg |
| Boyut | 35*22*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1800g / ADET |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| ÜRÜN ADI | Öğle yemeği kutusu için en ucuz Promosyon taşınabilir hediye jel buz öğle yemeği soğuk paketi |
|---|---|
| Boyut | 17.8*12.2*1.2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | Evet |
| Dış malzeme | HDPE |
| Ürün adı | Öğle Yemeğini Isınmak İçin 25 Derece Yeniden Kullanılabilirlik Mikrodalga Isı Paketleri |
|---|---|
| Boyut | 30*20*2 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| Dış malzeme | HDPE |
| İç malzeme | 25 derece, 55 derece, 80 derece PCM |
| Ürün adı | FDA Onaylı Zehirsiz Sevimli Buz Paketleri Gıda Kullanımı Çocuklar İçin Plastik Buz Bloğu Paketi |
|---|---|
| Boyut | 16*2.7 cm veya özelleştirilmiş |
| Çevre Dostu | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | HDPE |
| Ürün adı | Yeniden Kullanılabilir Sevimli Bira Soğuk Çanta Buz Paketleri Pe Plastik Jel Dolgulu Buz Paketleri |
|---|---|
| Boyut | 16,5*7,4*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | PE Plastik |
| iç malzeme | bitki özü |
| Ürün adı | Mini Fit Ve Taze Soğuk Çanta Buz Paketleri Çocuklar İçin Öğle Yemeği Buz Tuğlaları Taşınabilir Çanta |
|---|---|
| Boy | 12*7.8*2cm |
| Kapasite | 150ml |
| Dış Malzeme | BPA içermeyen hdpe |
| iç malzeme | SAP |
| Ürün adı | İnsülin torbası, soğutucu çanta Soğutma Buz Tuğlası Baskı Logolu Aşı buz kutusu |
|---|---|
| Dış boyut | 19*8.5cm |
| ürün içi | soğutma buz tuğlası |
| Toplam ağırlık | 400g |
| buz tuğlası boyutu | 17,3*7*4cm |
| Ürün adı | Fit ve taze soğutucular ince öğle yemeği buz paketleri |
|---|---|
| Malzeme | Jel soğutma sıvısı ile HDPE plastik |
| Boyutu | 12.2 * 12.2 * 1.2cm, 12.2 * 12.2 * 1.4cm, 13.3 * 12.7 * 1.3cm |
| Ağırlık | 130 g; 180g, 160g |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Fit & taze serin soğutucular ince öğle yemeği buz paketleri |
|---|---|
| Malzeme | Jel soğutma sıvısı ile HDPE plastik |
| Boy | 12.2*12.2*1.2 cm |
| Ağırlık | 130g |
| Renk | Kişiselleştirilebilir |