| Boyut | 19*19*1 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 290g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi, özelleştirilebilir |
| Boy | 19*19*1cm |
|---|---|
| Ağırlık | 290g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 130 gr / adet |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Ürün adı | 4 şişe için taşınabilir mumya bebek yalıtımlı soğutucu çanta anne sütü saklama çantası |
|---|---|
| Dış boyut | 15*15*14 cm |
| İç boyut | 14*14*12 cm |
| Ağırlık | 400g |
| İçeri | 380ml buz tuğlası |
| Boyut | 17,3*9,6*3,8 m |
|---|---|
| Ağırlık | 450g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | toksik olmayan soğutucu |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 12,2*12,2*1,2 cm 17,8*12,2*1,2 cm 13,3*12,7*1,3 cm |
|---|---|
| Kapasite | 130ml 200ml 160ml |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç sıvı | soğutma jeli |
| Türü | termal |
| Ürün adı | Diyabetik Taşınabilir oxford kumaş plastik malzeme ile insülin soğutucu çantalar soğutucu tuğla |
|---|---|
| Dış boyut | 22*9.5*5cm |
| İç Boyut | 19*8*4cm |
| Ağırlık | 400g |
| İçeri | 350ml buz tuğlası |
| Ürün adı | Dondurma Uzun Son Dondurulmuş için VPU Termal Yalıtımlı Buz Soğutucu Kutusu |
|---|---|
| Dış boyut | 63x47.5x43cm |
| İç Boyut | 56,8x41,5x40,2cm |
| Kapasite | 95 litre |
| Ağırlık | 11Kg |
| Ürün Adı | PCM faz değişim malzemesi ile güvenli ve toksik olmayan yeniden kullanılabilir ısıtmalı buz paketler |
|---|---|
| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | - Evet. |
| Dış Malzeme | HDPE |
| iç malzeme | PCM |
| Boyutu | 15 * 10 * 2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200 g / adet |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP CMC |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |