| Boyut | 15.8*9.5*3.5 CM |
|---|---|
| Kapasite | 400ML |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| sıvı içinde | Soğutma jeli (SAP) |
| Tip | termal |
| Ürün Adı | Faz Değişim Malzemesi HDPE Plastik 1700ml PCM Buz Paketi Soğutucu Kutu İçin Büyük Buz Kutusu |
|---|---|
| Boyut | 39*23*2.5cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 1700ml |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | Faz Değişim Malzemesi |
| Ürün adı | CE / FDA Spproval ile Büyük Yeniden Kullanılabilir Mavi Jel Buz Paketi Plastik Buz Tuğla |
|---|---|
| boyut | 17.5 * 11.5 * 1 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| Çevre dostu | Evet |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Boyut | 18,5*17,5*1,2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 260g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi, özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Sağlık Gıda Sınıfı Güzel Yeniden Kullanılabilir Çocuklar Buz Paketi Hayvan Şekli Küçük Buz Blokları |
|---|---|
| Boyut | 18*2.5cm,210ml |
| Çevre Dostu | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | BPA içermeyen hdpe plastik |
| Ürün Adı | Sert plastik piknik tatlı buz paketleri mini buz paketleri süper emici polimer |
|---|---|
| Boyut | 5*5cm |
| Çevre dostu | - Evet. |
| OEM | - Evet. |
| Dış Malzeme | sert HDPE plastik |
| Ürün adı | Bpa Free 100ML Yeniden Kullanılabilir Mini Elma Şekli Sevimli Buz Paketleri Öğle Yemeği İçin Plastik |
|---|---|
| Boyut | 10*2cm,100ml |
| OEM | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | HDPE |
| Ürün adı | Isınma Öğle Yemeği Yeniden Kullanılabilir Isı Paketleri Bpa Ücretsiz Dayanıklı Pe Sıcak Jel Paketler |
|---|---|
| Boyut | 30*20*2 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| Dış malzeme | HDPE |
| İç malzeme | 25 derece, 55 derece, 80 derece PCM |
| Boyut | 3,5 x 3,5 inç |
|---|---|
| Ağırlık | 4 ons |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renk | Mavi |
| Dış malzeme | HDPE |
|---|---|
| İç likit | Jel |
| Renkler | Sarı |
| Sertifikalar | FDA SGS MSDS CPSIA |
| Ambalaj türü | Karton |