| Ürün adı | Fit & Fresh Cool Soğutucu İnce Jel Öğle Yemeği Kutusu Soğutucu Paketleri / Buz Bloğu OEM |
|---|---|
| Boyut | 25*20*1 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | HDPE |
| Boyut | 19*7*1 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gram |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boy | 19*19*1cm |
|---|---|
| Ağırlık | 290g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 16,8*8,8*1,8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyutu | 10.8 * 5.8 * 2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gr |
| dış Malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| boyut | 17.8 * 12.2 * 1.2cm |
|---|---|
| ağırlık | 260g |
| Dış Malzeme | Gıda Sınıfı PP |
| renk | özelleştirilebilir |
| Ambalaj türü | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 260g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı PP |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | Özelleştirilebilir |
| Boyut | 16,5*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 16,5*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boy | 15,8*9,8*3,5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |