| Boyutu | 13.5 * 13.5 * 2CM / 5.04*5.04*0.55 inç / her bir buz paketi |
|---|---|
| Kapasite | 200 g / adet / 3oz / her bir buz torbası |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuklu |
| Liqulid İçinde | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | Termal |
| Boyutu | 12.3 * 5.9 * 3,4 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 175g |
| Dış malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | customizd olabilir |
| Boyut | 3,5 x 2,8 x 0,5 inç |
|---|---|
| Ağırlık | 100g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renk | Kırmızı |
| Ürün adı | Bpa Free 100ML Yeniden Kullanılabilir Mini Elma Şekli Sevimli Buz Paketleri Öğle Yemeği İçin Plastik |
|---|---|
| Boyut | 10*2cm,100ml |
| OEM | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | HDPE |
| Ürün adı | FDA, dış mekan içecek soğutması için HDPE Plastik buz paketi soğutucusunu Onayladı |
|---|---|
| Boyut | 19*15*2.5 cm |
| Kapasite | 600ml |
| Renk | Kişiselleştirilebilir |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| Boyut | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 130 gr / adet |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyut | 229*168*64 mm |
|---|---|
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu plastik |
| İç sıvı | SAP - MSDS onaylı |
| Türü | termal |
| Ambalaj tipi | karton |
| Boyutu | 13,5 * 13,5 * 2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200 g / adet |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP CMC |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Dış ölçü | 15 * 15 * 14cm |
|---|---|
| iç boyutu | 14 * 14 * 12 cm |
| Aksesuarlar | Dalga şekli soğutucu paketi |
| Buz paketi için boyutu | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
| Türü | Süt şişesi kutularını soğuk tutun |
| Boyut | 21*10*3,5 CM 20*12*3,5 |
|---|---|
| Ağırlık | 450 gr 600 gr |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE BPA içermez |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer SAP |
| Renkler | özelleştirilebilir |