| Boyut | Kişiselleştirilebilir |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma tozu |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Ürün adı | Kostik Olmayan Piknik Yeniden Kullanılabilir Ötektik Soğuk Plakalar Dondurma İçin Soğutucu Buz Bloğu |
|---|---|
| Boyut | 14.3*7.7*3.8cm,17.3*9.6*3.8cm,21*11.6*3.8cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| çevre dostu | Evet |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün adı | Özel şekil 400ml HDPE sert plastik ötektik soğuk paket soğutucu dondurucu buz bloğu |
|---|---|
| Boyut | 17*9*3 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 400ML |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | SAP/CMC |
| Ürün Adı | Gıda Sınıfı Sert Plastik Yeniden Kullanılabilir Buz Blokları, Öğle Yemeği Kutusu İçin Soğuk Çanta Bu |
|---|---|
| Boyut | 15*10*2cm |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | - Evet. |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün adı | Soğuk çanta için buz yerine dondurucu soğutucu buz paketi buz tuğla özelleştirmek |
|---|---|
| Boyut | 15*10*2 cm |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | Evet |
| Dış malzeme | HDPE |
| Ürün adı | BPA Free Hard Shell HDPE Plastik 200Ml Soğuk Çanta Buz Paketleri Soğutucu Buz Tuğlaları |
|---|---|
| Boyut | 15*10*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| HS Kodu | 3824999999 |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Ürün adı | FDA Onaylı Zehirsiz Sevimli Buz Paketleri Gıda Kullanımı Çocuklar İçin Plastik Buz Bloğu Paketi |
|---|---|
| Boyut | 16*2.7 cm veya özelleştirilmiş |
| Çevre Dostu | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | HDPE |
| Ürün adı | Sağlık Gıda Sınıfı Güzel Yeniden Kullanılabilir Çocuklar Buz Paketi Hayvan Şekli Küçük Buz Blokları |
|---|---|
| Boyut | 18*2.5cm,210ml |
| Çevre Dostu | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | BPA içermeyen hdpe plastik |
| Ürün adı | Soğuk Kutular İçin Özel Çevre Dostu Renkli Buz Blokları 100Ml Elma Şekli |
|---|---|
| Boyut | 10*2cm,100ml |
| OEM | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | HDPE |
| Ürün Adı | Dondurulmuş gıdalar için soğutucu çantada 200ML mini soğutucu ince öğle yemeği jel buz paketlerini ö |
|---|---|
| Boyut | 16,5*8,8*1,5 cm |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı hdpe plastik |
| iç malzeme | SAP |