| Ürün adı | FDA, Soğutucu Çanta İçin 260Ml Termal Sert Blok Ultra İnce Buz Paketini Onayladı |
|---|---|
| Boyut | 18.5*17.5*1.2cm,260ml |
| GTİP Kodu | 3824999990 |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | SAP veya CMC |
| Boyut | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 150g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boyut | 229*168*64mm |
|---|---|
| Kapasite | 1200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu plastik |
| İç sıvı | Soğutma tozu - Süper Emici Polimer |
| Türü | Süt şişesi kutularını soğuk tutun |
| Boyut | 20*12*3.5 cm |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 14.5*11.5*4.8 cm |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 12*7.8*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 150g |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| boyut | özel kabul |
|---|---|
| Ağırlık | 50-100g |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Ürün adı | 200ML Dalga Şekli Soğuk Çanta Buz Paketleri Soğutucu Çantalar İçin Yeniden Kullanılabilir Buz Jel Tu |
|---|---|
| Boyut | 16,5*10*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | HDPE |
| iç malzeme | bitki özü |
| Dış ölçü | 15 * 15 * 14cm |
|---|---|
| iç boyutu | 14 * 14 * 12 cm |
| Aksesuarlar | Anne sütü buz tuğlası |
| Buz tuğla dış malzemesi | Food Grade HDPE |
| Buz tuğlasının iç malzemesi | Soğutma jeli |