| Ürün Adı | İçecek soğutma için Gıda Onaylı HDPE plastik su soğutucusunu özelleştirin |
|---|---|
| Boyut | 18,5*11,7*3,3 cm |
| Kapasite | 600ml |
| Renk | kişiselleştirilebilir |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Ürün Adı | Dondurucu Dondurucu Dondurucu Dondurucu Dondurucu Dondurucu Dondurucu |
|---|---|
| Boyut | 20*13*1.5cm |
| Kapasite | 300ml |
| Dış Malzeme | BPA içermeyen yeniden kullanılabilir hdpe plastik |
| iç malzeme | SAP veya CMC |
| Boyut | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 7500g |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Soğutma jeli |
| Renkler | Beyaz mavi |
| Boyut | 30*20*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 18*9.5*2.8cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 10*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gram |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Ürün Adı | Soğutma Jeli ile OEM Yeniden Kullanılabilir Öğle Yemeği Soğutucu Buz Tuğlası Ultra İnce Buz Paketi |
|---|---|
| Boyut | 19*12.5*1cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | - Evet. |
| HS kodu | 3824999999 |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Boyut | 17,5*9*3,5 cm / 19*8*2 cm /16,5*7,4*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 500ml / 350ml / 200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma SAP jeli |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 7*7*1.5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 45g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ürün adı | OEM / ODM Gıda Sınıfı Bento Buzlu Öğle Soğutucuları Çocuklar İçin Ultra İnce Buz Paketleri |
|---|---|
| Boyut | 17,2*10,5*1cm |
| Kapasite | 150ml |
| Dış Malzeme | yeniden kullanılabilir HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP veya CMC veya PCM |