| Boy | 33.2*28*2.4 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1700g |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuklu plastik, BPA içermez |
| sıvı içinde | Soğutma jeli, toksik olmayan |
| Renkler | Beyaz |
| Ürün adı | FDA Onaylı Sert Plastik Yeniden Kullanılabilir Soğuk Buz Paketi Plakası, Logo Baskılı |
|---|---|
| Boyut | 16.5*7.4*2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış malzeme | PE plastik |
| İç malzeme | SAP |
| Ürün adı | Serin Öğle Yemeği Çantası İçin Gıda Sınıfı Sert HDPE Plastik Soğutucu Buz Paketleri |
|---|---|
| Boyut | 16*16*1.4 cm |
| Kapasite | 350ML |
| Dış malzeme | BPA içermeyen hdpe plastik |
| İç malzeme | SAP |
| Ürün adı | HDPE Gıda Sınıfı Yeniden Kullanılabilir Ötektik Buz Paketi Soğutucu Çanta İçin Soğuk Akümülatör Jel |
|---|---|
| Boyut | 17*9*3 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 400ML |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | SAP/CMC |
| Ürün Adı | Yüksek Verimlilikli Tekrar Kullanılabilir Tatlı Buz Paketi Bpa Serbest Kırmızı Elma Şekilli Buz Tuğl |
|---|---|
| Boyut | 10*2cm |
| OEM | - Evet. |
| HS kodu | 3824999999 |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün adı | Çocuklar için sevimli hayvan şekli bpa ücretsiz yeniden kullanılabilir dayanıklı soğutucu buz paketl |
|---|---|
| Boyut | 18*2.5 cm |
| Çevre Dostu | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | HDPE |
| Ürün adı | 210G Taşınabilir Sevimli Küçük Yeniden Kullanılabilir Jel Buz Paketleri Hdpe Çocuk Buz Paketi |
|---|---|
| Boyut | 18*2.5 cm |
| Çevre Dostu | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | BPA içermeyen hdpe plastik |
| Ürün adı | SGS onaylı gıda sınıfı ultra ince jel soğutucu buz paketi içinde soğutma jeli özü |
|---|---|
| Boyut | 19*15*1.2 cm |
| Kapasite | 260ml |
| Dış malzeme | yeniden kullanılabilir HDPE plastik |
| İç malzeme | SAP veya CMC veya PCM |
| Ürün adı | Sağlık Gıda Sınıfı Güzel Yeniden Kullanılabilir Çocuklar Buz Paketi Hayvan Şekli Küçük Buz Blokları |
|---|---|
| Boyut | 18*2.5cm,210ml |
| Çevre Dostu | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | BPA içermeyen hdpe plastik |
| Ürün adı | 25 * 20 * 1cm Gıda İçin Ultra İnce Jel Buz Paketi, Soğutucu Çanta İçin Yeniden Kullanılabilir Buz Tu |
|---|---|
| Boyut | 25*20*1 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | HDPE |