| Ürün adı | hayranları için sert plastik kabuk jel buz paketi |
|---|---|
| Boyut | 16.5*8.8*3.5 cm |
| Ağırlık | 400g |
| Renk | Kişiselleştirilebilir |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| Ürün adı | Plastik Ultra İnce Buz Paketi, Öğle Yemeği Kutusu İçin Büyük Yeniden Kullanılabilir Buz Paketleri |
|---|---|
| Boyut | 15*10*1 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | HDPE |
| Boyut | 18*14*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 19*12,5*1cm adet |
|---|---|
| Ağırlık | 200 gr / adet |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma sıvısı |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 18*18*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | toksik olmayan soğutucu |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 43,8*25*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2600g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer / Faz değiştiren malzeme |
| Renkler | Mavi |
| Boyut | 30*20*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuklu plastik, BPA içermez |
| sıvı içinde | Soğutma jeli, toksik olmayan |
| Renkler | Beyaz |
| Boyut | 30*20*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | HDPE |
| sıvı içinde | Jel |
| Renkler | Mavi |
| Boyut | 30*20*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 16,5*9,7*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |