| Ürün adı | Yaz Soğutma için OEM Plastik Renkli 400g Hava Soğutucu Fan Buz Paketi |
|---|---|
| Boyut | 16.5*8.8*3.5 cm |
| Kapasite | 400ML |
| renk | Kişiselleştirilebilir |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| Ürün adı | Hayranları için sert plastik kabuk jel buz paketi |
|---|---|
| BOYUT | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Ağırlık | 400g |
| Renk | kişiselleştirilebilir |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| boyut | 21 * 10 * 5.2cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | Pudra |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Ambalaj türü | Kişiselleştirilebilir |
| Ürün adı | Taze Gıda İçin Yeniden Kullanılabilir Uzun Ömürlü Soğuk Çanta Buz İnce Öğle Yemeği Jeli Buz Paketi |
|---|---|
| Boyut | 13.3*12.7*1.3 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 160 ml |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | SAP/CMC |
| Ürün adı | FDA, Soğutucu Çanta İçin 260Ml Termal Sert Blok Ultra İnce Buz Paketini Onayladı |
|---|---|
| Boyut | 18.5*17.5*1.2cm,260ml |
| GTİP Kodu | 3824999990 |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | SAP veya CMC |
| Boyut | 15*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200 gr / adet |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyut | 19.5*12*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 40*26*4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 3500g |
| Dış Malzeme | plastik HDPE |
| sıvı içinde | soğutucu |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 25*20*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renkler | Mavi |
| Ürün Adı | Gıda Sınıfı Sert Plastik Yeniden Kullanılabilir Ultra İnce Jel Buz Paketleri Öğle Yemeği Kutusu Dond |
|---|---|
| Boyut | 19*12.5*1cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | - Evet. |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |