| Boyut | 28,6*11,2*9cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu plastik |
| İç sıvı | SAP - MSDS onaylı |
| Türü | termal |
| Ambalaj tipi | Karton |
| boyut | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Ambalaj türü | Kişiselleştirilebilir |
| Ürün adı | Bpa Free 100ML Yeniden Kullanılabilir Mini Elma Şekli Sevimli Buz Paketleri Öğle Yemeği İçin Plastik |
|---|---|
| Boyut | 10*2cm,100ml |
| OEM | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | HDPE |
| Ürün adı | FDA, dış mekan içecek soğutması için HDPE Plastik buz paketi soğutucusunu Onayladı |
|---|---|
| Boyut | 19*15*2.5 cm |
| Kapasite | 600ml |
| Renk | Kişiselleştirilebilir |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| Ürün adı | Taşınabilir HDPE Plastik Yeniden Kullanılabilir Ultra İnce Buz Paketi Soğutucu Çantalar İçin Soğutuc |
|---|---|
| Boyut | 18,5*17,5*1,2cm,260ml |
| HS Kodu | 3824999999 |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP veya CMC |
| Boyut | 35*22*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1200G |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Soğutma SAP / CMC / PCM |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 20*18*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 800g |
| Dış Malzeme | plastik HDPE |
| sıvı içinde | soğutma sıvısı |
| Renkler | beyaz, mavi, özelleştirilebilir |
| Ürün adı | CE / FDA Onayı ile Ultra İnce Yeniden Kullanılabilir Mavi Jel Buz Paketi Plastik Buz Tuğlası |
|---|---|
| Boyut | 17,5*11,5*1cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| çevre dostu | Evet |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Boyut | 15*10*2cm/adet |
|---|---|
| Ağırlık | 200 gr / adet |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyut | 15*10*2cm/adet |
|---|---|
| Ağırlık | 200 gr / adet |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |