| Boyut | 19*7*1cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gram |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 16*9.4*3.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | PCM |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 51,5*20.5*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2600g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boyut | 19*7*1cm veya özel |
|---|---|
| Ağırlık | 100 g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 38.5*20*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1200G |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | SAP CMC PCM'si |
| Renkler | Mavi |
| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| BOYUT | 16*9.4*3.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | PCM |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 17.3*9.6*3.8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boy | 19*19*1cm |
|---|---|
| Ağırlık | 290g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 9.5*4.5*3.5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 320g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |