| Ürün adı | İçecek soğutması için Gıda Onaylı HDPE plastik su soğutucusunu özelleştirin |
|---|---|
| Boyut | 18.5*11.7*3.3 cm |
| Kapasite | 600ml |
| renk | Kişiselleştirilebilir |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| Boyut | 16*9.4*3.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | PCM |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 9.5*4.5*3.5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 320g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 15*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 16,5*9,7*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| BOYUT | 14,3*7,7*3,8 cm;17,3*9,8*3,8 cm;21*11,6*3,8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 280 gr, 450 gr, 650 gr |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 34*23*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1300g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 14.3*7.7*3.8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 280g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 7500g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boy | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 7500g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |