| Boyut | 19*12*2cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu - BPA içermez |
| İç sıvı | Toksik olmayan Soğutma jeli |
| Türü | Yiyecekleri soğuk ve taze tutun |
| Ambalaj tipi | karton |
| Ürün adı | FDA onaylı gıda sınıfı yeniden kullanılabilir sert ince jel soğutucu öğle yemeği çantası için buz pa |
|---|---|
| Boyut | 14.5*9.8*2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 230ml |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | SAP/CMC/PCM |
| Boyut | 18,3*11,2*1,6cm |
|---|---|
| Ağırlık | 320ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma SAP jeli |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 18,3*11,2*1,6cm |
|---|---|
| Ağırlık | 320ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma SAP jeli |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Öğle Yemeği Kutuları, Öğle Yemeği Çantaları için Soğuk Soğutucular İnce Yeniden Kullanılabilir Jel B |
|---|---|
| boyut | 13.3*12.7*1.3 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 160 ml |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | SAP/CMC |
| Ürün adı | Soğutma İçecek / Bira için Gıda Sınıfı Yeniden Kullanılabilir Silindirik Bira Tutucu Soğutucu Buz Pa |
|---|---|
| BOYUT | 20*2.5cm,90ml |
| çevre dostu | Evet |
| OEM | Evet |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Boyut | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Kapasite | 600ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu plastik |
| İç sıvı | SAP - Süper emici polimer |
| Türü | Süt şişesi kutularını soğuk tutun |
| Boyut | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Ürün adı | Gıda Anne Sütü Soğuk Paket Soğuk Torba Buz Paketleri Plastik Naylon Yeniden Kullanılabilir |
|---|---|
| Boyut | 18.6*10.3cm,22.5*13.5cm |
| Kapasite | 250ml,500ml |
| Dış malzeme | naylon pe |
| İç malzeme | PCM |