| Boyut | Kişiselleştirilebilir |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma tozu |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 15.8*9.5*3.5 CM |
|---|---|
| Kapasite | 400ML |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| sıvı içinde | Soğutma jeli (SAP) |
| Tip | termal |
| Ürün Adı | Gıda Sınıfı Sert Plastik Yeniden Kullanılabilir Buz Blokları, Öğle Yemeği Kutusu İçin Soğuk Çanta Bu |
|---|---|
| Boyut | 15*10*2cm |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | - Evet. |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Boyut | 28,6*11,2*9cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu plastik |
| İç sıvı | SAP - MSDS onaylı |
| Türü | termal |
| Ambalaj tipi | karton |
| boyut | 16,5 * 10,2 * 3 cm |
|---|---|
| ağırlık | 350g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Boyut | 20*12*3.5 cm |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 14.5*11.5*4.8 cm |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 14.5*11.5*4.8 cm |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | Kişiselleştirilebilir |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma tozu |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Ürün adı | Taze Gıda İçin Taşınabilir Yeniden Kullanılabilir Naylon Soğutucu PCM Jel Buz Paketleri |
|---|---|
| boyut | 18.6 * 10.3cm, 22.5 * 13.5cm |
| Kapasite | 250 mi, 500 mi |
| Dış Malzeme | Naylon PE |
| İç malzeme | PCM |