| Boy | 26,5*9,7*4,2 cm veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kapasite | 650ml |
| Tip | termal |
| Renk | KIRMIZI MAVİ SARI |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün Adı | Dondurulmuş Dondurma İçin Yeniden Kullanılabilir Ötektik Soğuk Tabaklar Büyük Dondurucu Blokları |
|---|---|
| Boyut | 20*18*3 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 800ml |
| Dış Malzeme | PE Plastik |
| iç malzeme | SAP |
| Ürün adı | Enjekte Su Anne Sütü Çıkarılabilir HDPE Sert Plastik Buz Soğutucu Paketi |
|---|---|
| Boyut | 20.5*10*5.5 cm |
| Kapasite | 600ml |
| Dış malzeme | HDPE |
| İç malzeme | soğutma tozu |
| boyut | 13x3cm |
|---|---|
| ağırlık | 280g |
| Dış Malzeme | Gıda Sınıfı PP |
| renk | özelleştirilebilir |
| Ambalaj türü | Kişiselleştirilebilir |
| Ürün adı | FDA onaylı sert plastik yeniden kullanılabilir soğuk buz paketi plakası soğuk çanta için logo baskıl |
|---|---|
| Boyut | 16,5*7,4*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | PE Plastik |
| iç malzeme | SAP |
| Ürün adı | BPA Free Dondurucu Jel Gıda Depolama İçin Öğle Yemeği Çantası İçin Yeniden Kullanılabilir Soğuk Soğu |
|---|---|
| boyut | 16 * 16 * 1.4cm |
| Kapasite | 350ML |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| İç malzeme | SAP veya CMC |
| Ürün adı | Pcm faz değişim malzemesi ile güvenli ve toksik olmayan yeniden kullanılabilir ısı buz paketlerini ö |
|---|---|
| boyut | 17.8 * 12.2 * 1.2 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| Dış Malzeme | HDPE |
| İç malzeme | PCM |
| Boyut | 20*12*3,5 cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | kişiselleştirilebilir |
| Ürün Adı | PCM faz değişim malzemesi ile güvenli ve toksik olmayan yeniden kullanılabilir ısıtmalı buz paketler |
|---|---|
| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | - Evet. |
| Dış Malzeme | HDPE |
| iç malzeme | PCM |
| Ürün Adı | Soğutucular için kare tekrar kullanılabilir buz paketleri, öğle yemeği kutusu için zehirli olmayan s |
|---|---|
| Boyut | 125*125*12mm |
| Kapasite | 150ml |
| OEM | - Evet. |
| Dış Malzeme | HDPE |