| Ürün adı | 200ML Yeniden Kullanılabilir Dondurucu Paketleri Bpa Ücretsiz Soğuk Buz Paketleri Gıda Sınıfı |
|---|---|
| boyut | 17.8 * 12.2 * 1.4cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | Evet |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Boyut | 25*15*1.8cm |
|---|---|
| Ağırlık | 550g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | kırmızı |
| Ürün Adı | Çok Renkli Sıvı ile 200ML Plastik Yeniden Kullanılabilir Soğuk Çanta Buz Paketleri Dondurucu Soğuk P |
|---|---|
| Boyut | 15*10*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | HDPE |
| iç malzeme | Süper Emici Polimer |
| boyut ve kapasitesi | 26,5 * 9,7 * 4.2cm, 650ml |
|---|---|
| tip | termal |
| renk | KIRMIZI MAVİ SARI |
| Dış Malzeme | HDPE |
| iç sıvı | SAP veya CMC |
| Boyut | 35*22*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1800g |
| Dış Malzeme | plastik HDPE |
| sıvı içinde | soğutma sıvısı |
| Renkler | beyaz, mavi, özelleştirilebilir |
| boyut | 21 * 10 * 5.2cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | Pudra |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Ambalaj türü | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | pudra |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | pudra |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | Toz |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | kişiselleştirilebilir |
| Ürün adı | Toptan 6.4 * 1.5cm Mini BPA Ücretsiz Bira Soğutucu için Yuvarlak Soğuk Jel Buz Paketi Tutucu |
|---|---|
| boyut | 6.4 * 1.5cm, 45ml |
| tip | termal |
| kullanım | Bira, Şarap, İçecek |
| Dış Malzeme | HDPE |