| Boyutu | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
|---|---|
| Dış malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Ambalaj türü | Özelleştirilebilir |
| Boyut | 26.8*14.5*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 750g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Toptan 550 ml kullanımlık ötektik ısı plakası sıcak yemek için pe plastik saklama buz paketi |
|---|---|
| Boyutu | 20 * 20 * 1.5 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| Dış malzeme | HDPE |
| İç malzeme | PCM |
| Ürün adı | Termal Öğle Yemeği Kutusu için 200ml Toksik Olmayan Dayanıklı Plastik Yeniden Kullanılabilir Isı Pak |
|---|---|
| Boy | 17,8*12,2*1,2 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| çevre dostu | Evet |
| Malzeme | HDPE+ısıtıcı jel |
| Ürün adı | Çevre Dostu Yalıtımlı Yeniden Kullanılabilir Isı Paketleri Pcm ile Engery Saklama Kutusu |
|---|---|
| Boyut | 21*10*5.2cm,600ml |
| OEM | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | HDPE |
| Ürün adı | 600ml Yeniden Kullanılabilir Ötektik Isı Plakası Hdpe Isı Paketi Isıtma Jeli İçinde |
|---|---|
| Boyut | 21*10*5.2cm,600ml |
| OEM | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | HDPE |
| Boyutu | 13,5 * 13,5 * 2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200 g / adet |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP CMC |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyut | 34,8*22,4*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1800g - 2000g |
| Dış Malzeme | FDA onaylı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer |
| Renkler | Mavi |
| Boyutu | 13,5 * 13,5 * 2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200 g / adet |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP CMC |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyut | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2000g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |