| Ürün adı | HDPE gıda sınıfı yeniden kullanılabilir buz soğuk akümülatör jel soğutucu çanta için soğuk ötektik p |
|---|---|
| boyut | 17 * 9 * 3 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 400ml |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | SAP / CMC |
| boyut | 52,5 * 32,8 * 3.5cm |
|---|---|
| ağırlık | 3500g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boyut | 52.5*32.8*3.5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 3500g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boyut | 52,5*32,8*3,5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 3500g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boy | 33,5*15,5*2,7cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boyut | 12*5.8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | soğutucu |
| Renkler | mavi, özelleştirilmiş |
| Boyut | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 150g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renkler | kırmızı / mavi / sarı / pembe / Mor |
| Boyut | 34,8*22,4*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1800g - 2000g |
| Dış Malzeme | FDA onaylı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer |
| Renkler | Mavi |
| Boyut | 34,8*22,4*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1800g - 2000g |
| Dış Malzeme | FDA onaylı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer |
| Renkler | Mavi |
| Boy | 19,5*17,2*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 750G |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |