| Boyut | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2000g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 34,8*22,4*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1800g - 2000g |
| Dış Malzeme | FDA onaylı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer |
| Renkler | Mavi |
| Boyut | 20*2.5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 80g |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boyut | 16,5*9*3,5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma sıvısı |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| boyut | 31 * 28,5 * 3 cm |
|---|---|
| ağırlık | 2000g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Malzeme | PE, HDPE+SAP/ CMC |
|---|---|
| HS kodu | 3824999990 |
| OEM/Çevre dostu | - Evet. |
| Boyut | Özel Boyut |
| Renk | Özel |
| Boyut | 8*7.5*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 85g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı mavi |
| iç malzeme | PU köpürme |
|---|---|
| Dış Malzeme | Plastik kabuk |
| Dış boyut | 460*460*480mm |
| İç ölçü | 350*350*350mm |
| Net Boyut | 300*300*300mm |
| iç malzeme | poliüretan köpük |
|---|---|
| Dış Malzeme | PP Plastik |
| Dış boyut | 34*24,5*27,5cm |
| Kapasite | 10 litre |
| PU kalınlığı | 50mm |
| Boyut | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2000g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |