| Ürün adı | Taşıma 100 ml yuvarlak plastik buz kutusu bira soğutucu tutucu jel paketi çeşitleri için |
|---|---|
| Boy | 8.8*2cm,100ml |
| Tip | termal |
| Kullanım | Gıda |
| Dış Malzeme | HDPE |
| İç Malzeme | PU köpürme veya VPU paneller |
|---|---|
| Dış Malzeme | Beyaz şeffaf plastik kabuk |
| Dış Boyut | 87,8*65,7*79,6 cm |
| İç ölçü | 75*53,5*65 cm |
| İç hacim | 260 litre |
| Ürün adı | Özel Büyük Sert Yeniden Kullanılabilir Taşınabilir Buzdolabı Bira İçin Soğutucu Tuğla İçebilir |
|---|---|
| Boyut | 25*13*8 cm |
| hacim | 1500ml |
| kullanım | Bira, şarap soğutucu tutucu olabilir |
| Malzeme | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Boyut | 7*7*1,4 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 45g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer, Karboksil metil Selüloz |
| Renkler | mavi, kırmızı, pembe, özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Plastik Gıda Sınıfı Dondurucu Yuvarlak Bira Tutacağı Soğutucu Çanta İçin Jel Buz Tuğla Paketi |
|---|---|
| boyut | 8,8 * 2cm, 100ml |
| Çevre dostu | Evet |
| OEM | Evet |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün Adı | 600ml yeniden kullanılabilir ötektik ısıtma plakası hdpe plastik saklama buz kutuları yiyecekleri ıs |
|---|---|
| Boyut | 21*10*5.2cm, 600ml |
| OEM | - Evet. |
| HS kodu | 3824999990 |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün adı | Çanta çeşitleri için taşıma 100ml yuvarlak plastik buz kutusu bira soğutucu tutucu jel paketi |
|---|---|
| boyut | 8,8 * 2cm, 100ml |
| tip | termal |
| kullanım | Gıda |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Boyut | 22.5x18.5x3.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Gelenek |
| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 260g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı PP |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 31x11x2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 650g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı PP |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | kişiselleştirilebilir |