| Boyut | 16,5*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 16,5*9*3,5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma sıvısı |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 15*9*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 230g |
| Dış Malzeme | Yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 15*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | Yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| sıvı içinde | renkli jel içeren beyaz kap |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| boyut | 8.2*2cm,7.5*2.5cm,6.4*1.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 90g,90g,50g |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boyut | 20*12*3.5 cm |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | Pudra |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 14.5*11.5*4.8 cm |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |