| Ürün adı | Yeniden Kullanılabilir Soğuk Soğutucu İnce Jel Soğuk Çanta Buz Paketleri Çocuklar İçin Öğle Yemeği B |
|---|---|
| Boy | 13,3*12,7*1,3 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 160ml |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC |
| Boyut | 18*9.5*2.8cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuklu plastik, BPA içermez |
| sıvı içinde | Soğutma jeli - SAP CMC veya PCM |
| Renkler | Beyaz |
| Ürün Adı | Mavi Taşınabilir Soğutucu Çanta Buz Paketi Yeniden Kullanılabilir Donabilir Jel Soğuk Paketleri |
|---|---|
| Boyut | 16,5*10*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP |
| Ürün adı | Gıda uzun süre nakliye için plastik ötektik soğuk plakalar buz tuğla |
|---|---|
| Boyut | 16.3*9.5*3.8 cm |
| Kapasite | 400ML |
| Dış malzeme | BPA içermeyen hdpe plastik |
| İç malzeme | Süper emici polimer |
| Ağırlık | 100 g |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | kırmızı, özelleştirilmiş |
| Sertifikalar | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Boyutu | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
|---|---|
| Dış malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Ambalaj türü | Özelleştirilebilir |
| Boyutu | 10.8 * 5.8 * 2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 130 g / adet |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP CMC |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyut | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | Kişiselleştirilebilir |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli veya tozu |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Ürün adı | Öğle Yemeği Kutusu için Promosyon Taşınabilir Hediye Jel Soğuk Çanta Buz Paketleri Öğle Yemeği Soğuk |
|---|---|
| Boy | 17,8*12,2*1,2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | Evet |
| Dış Malzeme | HDPE |