| Ürün Adı | BPA İçermeyen Gıda Saklama Uzun Ömürlü Buz Paketleri Soğuk Çanta Buz Tuğlaları SAP İç Malzemesi |
|---|---|
| Boyut | 16*16*1.4cm |
| Kapasite | 350ML |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| iç malzeme | SAP veya CMC |
| Boyut | 3,5 x 3,5 inç |
|---|---|
| Ağırlık | 4 ons |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renk | Mavi |
| Ürün Adı | Çift delikli sert plastik ince soğutucu uygun ve soğutucu çanta için taze buz paketleri |
|---|---|
| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP |
| Ürün adı | Taşınabilir İçecek Soğutma Yalıtımlı Soğutucu Çanta Anne Sütü Depolama 6 Şişe |
|---|---|
| Dış boyut | 22*15*15cmcm |
| İç Boyut | 14*14*12 cm |
| Ağırlık | 100 gram |
| İçeri | 600 ml buz tuğlası |
| Ürün adı | Taşınabilir İçecek Soğutma Yalıtımlı Soğutucu Çanta Anne Sütü Depolama 6 Şişe |
|---|---|
| Dış boyut | 15*15*14CM |
| İç Boyut | 14*14*12 cm |
| Ağırlık | 400g |
| İçeri | 380ml buz tuğlası |
| Ürün adı | Yeniden Kullanılabilir Sevimli Bira Soğuk Çanta Buz Paketleri Pe Plastik Jel Dolgulu Buz Paketleri |
|---|---|
| Boyut | 16,5*7,4*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | PE Plastik |
| iç malzeme | bitki özü |
| Ürün adı | İçecek soğutma için toksik olmayan HDPE plastik 600ml buz paketi şişesi |
|---|---|
| Boyut | 18.5*11.7*3.3 cm |
| Kapasite | 600ml |
| renk | Kişiselleştirilebilir |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| Ürün adı | Özel Taşınabilir Termal Mavi Soğuk Çanta Buz Paketleri Soğuk Soğutucu Çanta İçin Öğle Yemeği Buz Tuğ |
|---|---|
| Boyut | 10.8*5.8*2cm |
| Kapasite | 100ml |
| Dış Malzeme | HDPE |
| iç malzeme | SAP |
| Boyut | 3,5 x 2,8 x 0,5 inç |
|---|---|
| Ağırlık | 100g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renk | Kırmızı |
| Boyutu | 21 * 12 * 4.5cm |
|---|---|
| Kapasite | 550ml |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu plastik |
| Liqulid İçinde | Soğutma tozu - Süper Emici Polimer |
| Türü | Süt şişesi kutularını soğuk tutun |