| Ürün adı | FDA Onaylı Sert Plastik Yeniden Kullanılabilir Soğuk Buz Paketi Plakası, Logo Baskılı |
|---|---|
| Boyut | 16.5*7.4*2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış malzeme | PE plastik |
| İç malzeme | SAP |
| Ürün adı | FDA Onaylı 230ml Soğuk Çanta Buz Paketleri Öğle Yemeği Çantası İçin Plastik Buz Tuğlası |
|---|---|
| Boyut | 14.5*9.8*2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 230ml |
| Dış malzeme | PE plastik |
| İç malzeme | SAP/CMC |
| Boyutu | 20 * 12 * 3.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 600g |
| dış Malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyutu | 21 * 10 * 3.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450G |
| dış Malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 15*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2.4 ons |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Ürün Adı | Dondurulabilir buz tuğlaları soğutucu torba öğle yemeği için buz torbaları termal torba |
|---|---|
| Boyut | 16.5*8.8*1.5cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | SAP |
| Ürün adı | FDA, dış mekan içecek soğutması için HDPE Plastik buz paketi soğutucusunu Onayladı |
|---|---|
| Boyut | 19*15*2.5 cm |
| Kapasite | 600ml |
| Renk | Kişiselleştirilebilir |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| Ürün adı | Yaz Soğutma için OEM Plastik Renkli 400g Hava Soğutucu Fan Buz Paketi |
|---|---|
| Boyut | 16.5*8.8*3.5 cm |
| Kapasite | 400ML |
| renk | Kişiselleştirilebilir |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| Ürün adı | Cool Bag Buz Paketleri Fit & Fresh İnce Yeniden Kullanılabilir Soğutma Gıda Jel Buz Paketi Çocuklar |
|---|---|
| Boyut | 13,3*12,7*1,3 cm |
| OEM | Evet |
| HS Kodu | 3824999999 |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün adı | Soğutucular Ultrasonik Kaynak İçin 200ML İnce Yeniden Kullanılabilir Soğuk Çanta Buz Paketlerini Öze |
|---|---|
| BOYUT | 16,5*8,8*1,5 cm |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı hdpe plastik |
| iç malzeme | SAP |