| Dış malzeme | HDPE |
|---|---|
| İç likit | Jel |
| Renkler | Sarı |
| Sertifikalar | FDA SGS MSDS CPSIA |
| Ambalaj türü | Karton |
| Ürün adı | Hayranları için sert plastik kabuk jel buz paketi |
|---|---|
| BOYUT | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Ağırlık | 400g |
| Renk | kişiselleştirilebilir |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Boyut | 3,5 x 3,5 inç |
|---|---|
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Tip | termal |
| Boyutu | 17.8 * 12.2 * 1.2cm |
|---|---|
| Kapasite | 200ml |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuklu |
| Liqulid İçinde | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | Termal |
| Ürün Adı | Soğutucular Sıkı Tekrar Kullanılabilir Gel Küçük Soğutma Çantası Yemek Kutusu, Yemek Çantası Buz Pak |
|---|---|
| Boyut | 13,3*12,7*1,3 cm |
| Kapasite | 160ml |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC |
| Boyutu | 17.8 * 12.2 * 1.2cm |
|---|---|
| Kapasite | 200ml |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuklu |
| Liqulid İçinde | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | Termal |
| Boyut | 7*7*1.5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 45g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 8*7.5*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 70g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 150g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boy | 12*5.8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gram |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | kırmızı |