| Boyut | 8*7.5*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 70g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyutu | 12 * 5.8 * 2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gr |
| Dış malzeme | Food Grade HDPE |
| İç likit | soğutma sıvısı |
| Renkler | Mavi, özelleştirilmiş |
| Boyut | 10*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gram |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boyut | 18.6*10.3cm,22.5*13.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 250g/500g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı naylon PE |
| İç malzeme | PCM |
| Renk | Açık mavi, mavi, koyu mavi; özelleştirilebilir |
| Boyut | 9.5*4.5*3.5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 320g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 19.5*12*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 9.5*4.5*3.5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 320g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 12*7.8*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 150g |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boyut | 17.3*9.6*3.8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 10*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gram |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |