| Boyut | çap: 21.5cm, kalınlık: 2.5cm |
|---|---|
| Kapasite | 730ml |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| sıvı içinde | +55 C ısıtma malzemesi |
| Tip | termal |
| Boyut | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 260g |
| Dış malzeme | Gıda Sınıfı PP |
| Renk | özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 8*7.5*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 70g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 19*7*1cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gram |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Öğle Yemeği Kutusu için Promosyon Taşınabilir Hediye Jel Soğuk Çanta Buz Paketleri Öğle Yemeği Soğuk |
|---|---|
| Boy | 17,8*12,2*1,2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | Evet |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün adı | Öğle yemeği kutusu için en ucuz Promosyon taşınabilir hediye jel buz öğle yemeği soğuk paketi |
|---|---|
| boyut | 17.8*12.2*1.2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | Evet |
| Dış malzeme | HDPE |
| ÜRÜN ADI | Öğle yemeği kutusu için en ucuz Promosyon taşınabilir hediye jel buz öğle yemeği soğuk paketi |
|---|---|
| Boyut | 17.8*12.2*1.2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | Evet |
| Dış malzeme | HDPE |
| Ürün Adı | Gıda Sınıfı Sert Plastik Yeniden Kullanılabilir Buz Blokları, Öğle Yemeği Kutusu İçin Soğuk Çanta Bu |
|---|---|
| Boyut | 15*10*2cm |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | - Evet. |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün Adı | Soğutucular Sıkı Tekrar Kullanılabilir Gel Küçük Soğutma Çantası Yemek Kutusu, Yemek Çantası Buz Pak |
|---|---|
| Boyut | 13,3*12,7*1,3 cm |
| Kapasite | 160ml |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC |