| Ürün adı | Öğle Yemeği Kutuları, Öğle Yemeği Çantaları için Soğuk Soğutucular İnce Yeniden Kullanılabilir Jel B |
|---|---|
| boyut | 13.3*12.7*1.3 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 160 ml |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | SAP/CMC |
| Ürün Adı | Soğuk çanta Öğle Yemeği Buz Paketleri, soğutucu çantalar için Dondurucu jel Paketi, öğle yemeği kutu |
|---|---|
| Boyut | 125x125x12mm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 160ml |
| Dış Malzeme | sert HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC/PCM |
| Boyut | 19*8*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 21,5*14,5*2,5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 650g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 17,2*10,5*1cm |
|---|---|
| Kapasite | 130ML |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | termal |
| Boyut | 19*12,5*1cm |
|---|---|
| Ağırlık | 210g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Kapasite | 210ml |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç sıvı | SAP + arıtılmış su |
| Türü | termal |
| Ürün Adı | 600ml yeniden kullanılabilir ötektik ısıtma plakası hdpe plastik saklama buz kutuları yiyecekleri ıs |
|---|---|
| Boyut | 21*10*5.2cm, 600ml |
| OEM | - Evet. |
| HS kodu | 3824999990 |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Boyut | 19*8*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 19*8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |