| Ürün adı | Öğle Yemeği Kutuları ve Soğutucu Çantalar İçin Özel 300Ml Taşınabilir Sevimli Buz Paketleri Donduruc |
|---|---|
| Boy | 16*2.7cm,300ml |
| çevre dostu | Evet |
| HS Kodu | 3824999999 |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün adı | Soğutucular İçin İki Delikli Yeniden Kullanılabilir Buz Paketleri, Öğle Yemeği Kutusu İçin Toksik Ol |
|---|---|
| BOYUT | 17,8*12,2*1,2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | Evet |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün adı | Soğutucu, Öğle Yemeği Çantaları, Soğutucu Sırt Çantaları için Yeniden Kullanılabilir Uzun Ömürlü Soğ |
|---|---|
| Boyut | 22.5*13.5 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| Kapasite | 500ml |
| Dış malzeme | HDPE |
| Boyutu | 21 * 10 * 3.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450G |
| dış Malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Ürün adı | Yüksek kaliteli HDPE plastik 600g jel buz tuğlaları yiyecek ve içecek için soğutma |
|---|---|
| Boyut | 21.8*15*3 cm |
| Ağırlık | 600g |
| Malzeme | Jel soğutma sıvısı ile HDPE plastik |
| renk | özel kabul |
| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | termal |
| Boyut | 32*32*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1400g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Toptan 550 ml kullanımlık ötektik ısı plakası sıcak yemek için pe plastik saklama buz paketi |
|---|---|
| Boyutu | 20 * 20 * 1.5 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| Dış malzeme | HDPE |
| İç malzeme | PCM |
| Ürün Adı | Gıda Sınıfı Sert Plastik Yeniden Kullanılabilir Ultra İnce Jel Buz Paketleri Öğle Yemeği Kutusu Dond |
|---|---|
| Boyut | 19*12.5*1cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | - Evet. |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Boyut | 19*12.5*1 cm |
|---|---|
| Kapasite | 210ml |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| sıvı içinde | Soğutma jeli (SAP) |
| Tip | termal |